01 Mayıs, 2020

E-Ticaret'e Nasıl Başlarım?

Pazarda yer edebileceğinize olan inancınız yüksek ise ve e-ticaret işine nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sizlere e-ticaret sitesi açmanın genel hatlarından ve karşınıza çıkabilecek problemlerin nasıl çözüleceği hakkında birkaç bilgi vermek istiyoruz.

İlk olarak satışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız var. Bu ihtiyacı karşılamanız için sizlere web sitemizde detayları bulunan Başlangıç, Temel, Ekonomik ve Kurumsal web site paketlerini önerebiliriz. Bu hızlı bir başlangıç yapmanızı kolaylaştıracaktır.

İkinci olarak belirli bir stoğa sahip satabileceğiniz ürünleriniz olmalıdır. Ürünlerin teslim edilmesi için firmanıza uygun kargo firması ile gerekli görüşmeler yapılmalıdır.

Üçüncü olarak e-ticaret sitenize ürünlerin profesyonel çekimleri ve açıklama detaylarıyla birlikte yüklenmesi ve gerekli ayarların yapılması gerekmektedir.

Dördüncü ve son olarak firmanızı, en kaliteli ve prestijli şekilde tanıtabilecek bir kurumsal web siteye, kurumsal kimliğinize uygun sosyal medya tasarımlarıyla birlikte sosyal medya hesaplarınızı profesyonelce yönetebilen bir dijital reklam ajansına ihtiyacınız var.

Tahmin edebileceğiniz gibi e-ticaret sitesi oluşturmak sandığınızdan çok daha maliyetli olabilir. Bu yüzden biz her bütçe planına uygun e-ticaret çözümlerini sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle mutlaka iletişime geçin. Fikir verebilmesi açısından Ekonomik paketimize göz atabilirsiniz;

• Mobil ve Masaüstü Uyumlu Web Sitesi Kurulumu
• Ana Sayfa Banner ve Slider Oluşturma
• Site İçi SEO Yönetimi
• Raporlama
• Web Sitesi Panel Eğitimi
• Ayrıca Paket Programa Dahil İlk Ay Ekonomik Arama Motoru Optimizasyonu Bizden!

İsmini domainle beraber aldığımız, slider ve bannerlarını yaptığımız, ürünlerini yerleştirdiğimiz bir Web Sitesi… Siz de çok fazla sermaye harcamadan e-ticarete hızlı adımlarla başlayabilir, kendi stoğunuzu yapabilir, atılımlarınızı daha sağlam gerçekleştirebilirsiniz. AĞABEYOĞLU® GRUP olarak size kısa sürede kaliteli e-ticaret sitesine sahip olma şansı sunuyoruz.